בולווארד טרה

לאורך השנים הטביעה חברת בולווארד טרה את חותמה בנוף העיר תל אביב עם התמחות בפלח שוק היוקרה. המגוון הרחב של הפרויקטים אותם יזמה, ביצעה ושיווקה החברה מעידים יותר מכל על יכולותיה: החל מבניני מגורים של אולטרה יוקרה בשדרות רוטשילד, דרך בנינים לשימור ובניני בוטיק תל אביביים קלאסיים ועד למתחמי מגורים של מאות יח"ד בשדרות ירושלים ביפו.

יכולותיה של החברה ניצבות על קרקע בטוחה של ניסיון רב, איתנות פיננסית, איכות מוקפדת, אמינות ואמונה בסטנדרט גבוה.

 

חזון החברה

במסגרת החתירה המתמדת לאיתור הזדמנויות השקעה אטרקטיביות, הייתה בולווארד טרה בין חברות הנדל"ן הראשונות אשר זיהו את הפוטנציאל הטמון בתחום התמ"א, והינה כיום אחת היזמיות המובילות ובעלות המוניטין בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב.

החזון שמוביל את בולווארד טרה רוחש כבוד להיסטוריה האדריכלית של העיר ובה בעת מביט למרחוק, אל תל אביב של המחר, על המרקם האנושי הדינאמי והייחודי שלה וסגנון החיים של תושביה.

 

חוויית מגורים בעיר התוססת בעולם

כחברה שצמחה והתפתחה בתל אביב, בולווארד טרה רואה את עצמה כחלק בלתי נפרד מההוויה האורבנית המתחדשת של אחת הערים התוססות והמתפתחות בעולם!

אחד היתרונות הבולטים והמשמעותיים – אנו מבינים טוב יותר את רצון הלקוחות שלנו. מתוך ניסיון רב שנים של היכרות עם העיר והחיבור האינטואיטיבי ללקוח, יצקנו תמהיל מדויק ובלתי מתפשר של חוויית מגורים ברמה אחרת. חוויה זו באה לידי ביטוי בכל פרט ופרט בפרויקטים שלנו, בשאיפה שלנו לשלמות בתכנון, בעשייה ובביצוע, משלב הבניה ועד לשלב קבלת המפתח.